Vedoucí programátorů PLC

TMT a.s. Chrudim hledá/přijme ,,Vedoucího programátorů PLC.

Rád byste uplatnil/a své zkušenosti vedoucího programátorů PLC v našem týmu?
Pokud ano, tak neváhejte a staňte se naším kolegou!

Připojte se k naší inovativní a rychle rostoucí společnosti jako vedoucí týmu PLC programátorů.

Jaká bude Vaše hlavní náplň práce?

  • Na této pozici budete zastávat klíčovou roli ve vedení a rozvoji svěřeného týmu odborníků.
  • Vaše znalosti a zkušenosti v oblasti programování PLC, ideálně s přesahem k robotizaci a elektro konstrukci Vám velmi usnadní nástup do nové práce a pomohou rychle získat respekt kolegů.
  • Případné znalosti v oblasti standardizace, virtuálního programování PLC, případně simulace vyvíjených zařízení a linek ve specializovaném softwaru s cílem minimalizovat čas strávený u zákazníka budou Vaší velkou konkurenční výhodou.
  • Vaším hlavním úkolem bude rozvoj týmu odborníků, kteří budou sdílet vaši vášeň pro automatizaci, robotizaci a nové progresivní technologie, jako je například využití umělé inteligence v každodenní práci.
  • Uplatnění u nás najde, jak zkušený vedoucí PLC oddělení, tak šikovný senior PLC programátor, který se chce kariérně dále posunout.

Co byste měl/a splňovat na této pozici?

  • Technické vzdělání, ideálně se zaměřením na strojírenství, elektro nebo IT.
  • Zkušenosti s programování PLC a robotů.
  • Základní znalost elektro konstrukce (EPLAN).
  • Schopnost vést a motivovat tým k dosažení společných cílů.
  • Po dohodě s vedoucím schopnost nastavit jasné standardy v rámci programování s přesahem do robotizace a elektro konstrukce.
  • Vynikající komunikační a organizační dovednosti.
  • Komunikativní znalosti angličtiny.

Co nabízíme?

  • Jsme česká firma bez korporátních nešvarů, open space u nás nenajdeš.
  • Na zaučení budeš mít svého patrona, který Tě provede začátky u nás ve společnosti.
  • Účast na technologicky zajímavých a progresivních projektech pro velké společnosti (Alza, Miele, Siemens atd.).
  • Implementace nejmodernějších technologií, dle požadavků zákazníka (roboti, kolaborativní roboti, AMR vozíky, umělá inteligence atd.).
  • Oceníš pružnou pracovní dobu (pevná část 8:00 – 14:30 hod.) a občasný home office.
  • Najíš se za dotovanou cenu ve firemní jídelně.
  • Pro odpočinek využiješ 20 dnů dovolené a 5 dnů placeného volna.
  • Zdokonalíš si angličtinu výukou zdarma v pracovní době.
  • Zaparkuješ na firemním parkovišti v areálu firmy, pro cyklisty máme zastřešenou kolárnu s možností využití firemních sprch.
  • Možnost využití HO po dohodě s vedoucím.
  • Mobilní telefon, notebook.
  • Firemní odměna k životnímu jubileu.

Nástup: dle dohody

Další informace: Umístění pracoviště – Chrudim, Tovární 290, plný pracovní úvazek, řádný smluvní vztah, na dobu určitou.
Kontakt: TMT a.s. Chrudim, Tovární 290, 537 01 Chrudim

Kontakt:

Petra Tesáková – personální oddělení – kontaktujte prostřednictvím telefonu nebo e-mailu uvedeného níže.