Demontáž a stěhování linek

Renovace strojů a linek a jejich stěhování probíhá buď v rámci jednoho závodu nebo z jednoho závodu do druhého a to v tuzemsku i v zahraničí. Jedná se o demontáž stávajícího zařízení, jeho přepravu a opětovnou montáž dle požadavků zákazníka.

Součástí těchto prací bývá rozložení stroje (linky) na přepravní díly,přesun jednotlivých dílů z haly do nákladového prostoru a nakládka dílů na kamion, vykládka jednotlivých dílů v místě instalace a opětovná montáž. Samotná montáž obsahuje technickou přípravu montáže, strojní montáž, montáž elektrického vybavení a provozní zkoušku.

Renovace a repase stěhovaných strojů (linek) se provádí v prostorách TMT, kam se stěhované díly přivezou (k vlastní přepravě zařízení bývají využívány renomované tuzemské i zahraniční firmy), opraví či vyrobí nové a opět se montují do požadovaného celku v místě konečné instalace.

Součástí těchto prací jsou i technické činnosti spojené se stěhováním linky (konstrukční práce, příprava, dokumentace) a dodávka balícího a fixačního materiálu.

Máte zájem o bližší informace?

Velice rádi vám je poskytneme. Vyplňte prosím tento jednoduchý kontaktní formulář a my vás budeme v co nejbližší době kontaktovat.

Odeslat dotaz

Demontáž a stěhování linek Typ souboru: pdf, Velikost: 1.53 MB, Vytvořeno: 27.11.2014

Jsme spolehlivým partnerem pro vaše záměry!

 • Tradice a zkušenost v oboru více
  než 28 let.

 • Dodávky do celého světa, do všech
  průmyslových odvětví.

 • Velké množství stálých zákazníků,
  kteří jsou nejlepším dokladem naší kvality.

 • Sehraný tým odborníků na všechny
  etapy
  projektu.

 • Zázemí vlastní výroby s nejmodernějším
  zařízením a vybavením.

 • Stabilní, ryze česká firma s mezinárodními
  zkušenostmi.