Konstruktér - projektant

T M T spol. s r.o. Chrudim hledá/přijme konstruktéra a projektanta pro obor strojní se zaměřením na dopravníkovou a manipulační techniku.

Nabízíme: Zajímavou práci v oblasti projektování a konstruování zařízení z oblasti dopravníkové a manipulační techniky, účast na zajímavých projektech pro tuzemské i zahraniční firmy. Možnost dlouhodobého pracovního poměru a osobního rozvoje. Zajímavé finanční ohodnocení a motivace v závislosti na výkonech. Možnost výjezdu do zahraničí v rámci realizace zakázek.

Požadujeme: Technické vzdělání VŠ/BC, nejlépe konstrukčního zaměření, znalost konstruování ve 3D - nejlépe PRO-E (CREO parametric). Další výhodou je znalost cizího jazyka (AJ,NJ), možnost účasti ve vnitropodnikovém vzdělávání. Předpoklad – ŘP skupiny B. Požadujeme pracovní a osobní flexibilitu, ochotu k občasnému výjezdu na místo realizace zakázky (tuzemsko i zahraničí). Předpokládáme zájem o osobní rozvoj v daném oboru.

Náplň práce: Konstrukce a projekce strojních zařízení ve 3D v sw. Pro-E (CREO parametric), projektování linek ve 2D,3D. Účast při realizaci projektů.

Další informace:  Umístění pracoviště – Chrudim, Tovární 290, plný pracovní úvazek, na dobu určitou, řádný smluvní vztah.

Benefity: Pružná pracovní doba, závodní stravování, firemní akce, příjemné pracovní prostředí.

Kontakt:  T M T spol. s r.o. Chrudim, Tovární 290, 537 01 Chrudim

Vedoucí technického úseku: Ing. Tomáš Winkler

Tel: 469 606 114, e-mail: winkler.tomas@tmt.cz

Wir sind ein verlässlicher Partner für Ihre Projekte!

  • Tradition und Erfahrung in diesem Bereich seit mehr als 30 Jahren.

  • Lieferungen in die ganze Welt, für alle Industriebereiche.

  • Eine große Menge von Stammkunden ist der beste Qualitätsbeweis.

  • Koordiniertes Team von Fachleuten in allen Phasen des Projekts.

  • Ein gutes Umfeld eigener Herstellung in Verbindung mit der modernsten Ausstattung.

  • Stabile, rein tschechische Firma mit zahlreichen internationalen Erfahrungen.