Příjmové stanice

Pro příjem a dávkování sypkých hmot existuje několik typů příjmových stanic.


1. Příjmová stanice WF slouží pro příjem sypkých materiálů z návěsů s posuvnou podlahou (walking floor). Stanice se skládá z plechového boxu vybaveného rolovacími vraty a těsněním otvoru pro návěs a ze šnekového pole se čtyřmi nebo šesti dopravními šneky umístěného pod plechovým boxem. Dopravní šneky ústí nejčastěji do řetězového dopravníku. Případný pohon podlah návěsu může být zajištěn hydraulickým agregátem. Stanice se dodává v jednoduchém i dvojitém provedení. Kapacita vykládky je do 150 m3/hod.


2. Příjmová stanice TC slouží pro příjem sypkých materiálů z přepravních kontejnerů o objemu 30 m3. Stanice se skládá z plošiny se zvedaným rámem, z plechového boxu s posuvnou střechou a těsněním otvoru pro kontejner a ze šnekového pole se čtyřmi dopravními šneky umístěného pod plechovým boxem. Dopravní šneky ústí nejčastěji do řetězového dopravníku. Pohon zvedaného rámu i případný pohon podlah návěsu je zajištěn hydraulickým agregátem. Stanice se dodává v jednoduchém i dvojitém provedení. Kapacita vykládky je do 50 m3/hod.


3. Příjmová stanice DT slouží pro vysokokapacitní vykládání sypkých materiálů z návěsů s posuvnou podlahou (walking floor) i z nákladních vozidel s výklopnou ložnou plochou. Stanice se skládá z plechové násypky, na jejímž dně se nachází šnekové pole se čtyřmi dopravními šneky, a z plechového boxu vybaveného rolovacími vraty a těsněním otvoru pro návěs. Dopravní šneky ústí nejčastěji do řetězového dopravníku. Kapacita vykládky je do 300 m3/hod.


4. Příjmová stanice BWF slouží pro příjem sypkých materiálů ze všech zařízení (návěsů s posuvnou podlahou, čelních nakladačů, automatických jeřábů, nákladních vozidel s výklopnou ložnou plochou atd.). Stanice se skládá z plechového zásobníku s hydraulicky poháněnou posuvnou podlahou. Posuvná podlaha může ústit do šnekového pole se čtyřmi dopravními šneky s plechovým boxem nebo na jiný typ dopravního zařízení. Pohon podlah zásobníku je zajištěn hydraulickým agregátem. Kapacita vykládky je 140 m3/hod.


5. Příjmová stanice SVK slouží pro příjem sušených vodárenských kalů z přepravních kontejnerů o objemu 20 m3. Stanice se skládá z pevného stojanu pro uložení kontejneru, z výklopného rámu na kterém je upevněn těsněný plechový box se vstupními vraty a s odsáváním a z vynášecího šnekového dopravníku. Na střeše plechového boxu jsou umístěny protiexplozní membrány. Pohon zvedaného rámu je zajištěný hydraulickým agregátem. Kapacita vykládky je 12 m3/hod.

Máte zájem o bližší informace?

Velice rádi vám je poskytneme. Vyplňte prosím tento jednoduchý kontaktní formulář a my vás budeme v co nejbližší době kontaktovat.

Odeslat dotaz

E-mail: tmt@tmt.cz Tel.: +420 469 606 127

Příjmové stanice Typ souboru: pdf, Velikost: 1.7 MB, Vytvořeno: 11.08.2016

Proč spolupracovat právě s námi?

 • Více než 30 let zkušeností v oboru,
  přes 6 000 realizovaných zakázek.

 • Komplexní řešení na míru pro všechna průmyslová odvětví po celém světě.

 • Velké množství stálých zákazníků (viz naše reference).

 • Silný tým odborníků pro všechny etapy
  projektu
  , od projekce až po servis.

 • Vlastní silné projekční, konstrukční
  a výrobní zázemí.

 • Stabilní česká firma s mezinárodními
  zkušenostmi.