O společnosti


Naše firma vznikla v roce 1991. V prvních letech po svém vzniku byla činnost společnosti zaměřena především do oblasti projekce a konstrukce strojů a zařízení pro dopravu sypkých a kusových materiálů. V roce 1992 jsme získali vlastní výrobní závod. Postupným rozšiřováním firmy i výrobního sortimentu dospěla firma k současnému výrobnímu programu: konstrukce, výroba a dodávky technologických dopravních celků, dodávky zařízení pro technologickou a mezioperační dopravu sypkých a kusových materiálů, dodávky nosných a ocelových konstrukcí a dalších manipulačních zařízení dle potřeby a přání zákazníka.

Dopravní systémy, zahrnující pásové, válečkové, řetězové, podvěsné, článkové dopravníky,  korečkové elevátory, robotické aplikace apod., jsou konečnému zákazníkovi často dodávány včetně řídících systémů, ocelových konstrukcí a montáže vyšší formou dodávky, tzv. „na klíč“.

V současné době je firma T M T spol. s r.o. Chrudim soustředěna včetně všech organizačních a technických útvarů do zrekonstruovaného objektu (od října 2000), který je součástí vlastního rozsáhlého výrobního areálu. V něm byla v roce 2016 postavena pro potřeby rozšíření prostor pro montáž a testování zařízení nová moderní montážní hala o rozloze 1 728 m2.

T M T spol. s r.o. Chrudim získala a průběžně udržuje systém řízení jakosti podle normy ISO 9001:2015, je také vlastníkem Velkého svářečského průkazu, který společnost opravňuje vyrábět ocelové konstrukce podle EN 1090-1:2009 + A1:2011.

Máte zájem o bližší informace?

Velice rádi vám je poskytneme. Vyplňte prosím tento jednoduchý kontaktní formulář a my vás budeme v co nejbližší době kontaktovat.

Odeslat dotaz

Jsme spolehlivým partnerem pro vaše záměry!

 • Tradice a zkušenost v oboru více
  než 28 let.

 • Dodávky do celého světa, do všech
  průmyslových odvětví.

 • Velké množství stálých zákazníků,
  kteří jsou nejlepším dokladem naší kvality.

 • Sehraný tým odborníků na všechny
  etapy
  projektu.

 • Zázemí vlastní výroby s nejmodernějším
  zařízením a vybavením.

 • Stabilní, ryze česká firma s mezinárodními
  zkušenostmi.