Technický ředitel

T M T a.s. Chrudim hledá/přijme ,,Technického ředitele“.

Jste silný/silná v oblasti vedení a koordinaci technických úseků?

Náplň práce:

  • vedení a koordinace technického úseku (projekce, konstrukce strojní a elektro, programátoři, celkem okolo 50 lidí)
  • odborný dohled nad většími a strategickými zakázkami, pomoc v kritických momentech
  • profesní a procesní rozvoj technického úseku
  • spolupráce s vedením firmy na strategických a operativních cílech firmy a zodpovědnost za jejich dodržování v rámci tech. úseku

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru (strojírenské, elektrotechnické), příp. SŠ s relevantní praxí
  • prokazatelná praxe na technické vedoucí pozici
  • všeobecný přehled v oboru firmy, zájem o nové trendy v oboru
  • komunikativní AJ slovem i písmem, další jazyk výhodou Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti (uvnitř i navenek společnosti)
  • schopnost systémové práce
  • odolnost proti stresu
  • časová flexibilita

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí české firmy v perspektivním oboru
  • spolupráci se špičkovými technologickými odborníky na světové úrovni s možností vlastního rozvoje
  • finanční ohodnocení odpovídající dosavadní praxi a zkušenostem
  • roční výkonnostní odměny
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • firemní benefity (týden volna navíc, flexibilní pracovní doba, možnost homeoffice, dotované stravování, vzdělávání)

Nástup: dle dohody (možno ihned)
Další informace: Umístění pracoviště – Chrudim, Tovární 290, plný pracovní úvazek, řádný smluvní vztah, na dobu určitou.
Kontakt: T M T a.s. Chrudim, Tovární 290, 537 01 Chrudim

Kontakt:

Petra Tesáková – personální oddělení – kontaktujte prostřednictvím telefonu nebo e-mailu uvedeného níže.