Programátor PLC - projektant 

T M T spol. s r.o. Chrudim hledá/přijme programátora a projektanta elektro pro pro oblast dopravníků a manipulační techniky.

Nabízíme: Zajímavou práci v oblasti projektování a programování zařízení z oblasti dopravníkové a manipulační techniky, účast na zajímavých projektech pro tuzemské i zahraniční firmy. Možnost dlouhodobého pracovního poměru a osobního rozvoje. Zajímavé finanční ohodnocení a motivace v závislosti na výkonech. Možnost výjezdu do zahraničí v rámci realizace zakázek.

Požadujeme: Technické vzdělání SŠ/VŠ/BC. Výhodou bude znalost PLC řady Siemens, Rockwell, Teco dále SCADA systémů - WinCC, Promoctic, FactoryTalkView Studio nebo programování robotů. Další výhodou je znalost cizího jazyka (AJ,NJ), možnost účasti ve vnitropodnikovém vzdělávání. Předpoklad – ŘP skupiny B. Požadujeme pracovní a osobní flexibilitu, ochotu k výjezdu na místo realizace zakázky (tuzemsko i zahraničí). Předpokládáme zájem o osobní rozvoj v daném oboru. Ochota se učit nové věci. Dále požadujeme možnost získat kvalifikaci dle vyhlášky "50" pro vyšší než min paragraf 5 stupeň.

Náplň práce: Řízení PLC řady Siemens, Rockwell, Teco dále SCADA systémů - WinCC, Promoctic, FactoryTalkView Studio, možnost programování robotů, projektování linek. Účast při realizaci projektů.

Další informace:  Umístění pracoviště – Chrudim, Tovární 290, plný pracovní úvazek, na dobu určitou, řádný smluvní vztah.

Benefity: Pružná pracovní doba, závodní stravování, firemní akce, příjemné pracovní prostředí.

Kontakt:  T M T spol. s r.o. Chrudim, Tovární 290, 537 01 Chrudim

Vedoucí technického úseku: Ing. Tomáš Winkler

Tel: 469 606 114, e-mail: winkler.tomas@tmt.cz

Nous sommes un partenaire fiable pour vos projets!

  • Tradition et expérience dans le domaine depuis plus de 28 ans.

  • Les livraisons dans le monde entier, dans toutes les industries.

  • Grand nombre de clients
    constants qui sont la meilleure preuve de notre qualité.

  • Équipe coordonné de professionnels à toutes les étapes du projet.

  • Environnement de production propre avec les équipements et installations les plus modernes.

  • Société stable, purement tchèque avec une expérience internationale.