Konstruktér - projektant

T M T spol. s r.o. Chrudim hledá/přijme konstruktéra a projektanta pro obor strojní se zaměřením na dopravníkovou a manipulační techniku.

Nabízíme: Zajímavou práci v oblasti projektování a konstruování zařízení z oblasti dopravníkové a manipulační techniky, účast na zajímavých projektech pro tuzemské i zahraniční firmy. Možnost dlouhodobého pracovního poměru a osobního rozvoje. Zajímavé finanční ohodnocení a motivace v závislosti na výkonech. Možnost výjezdu do zahraničí v rámci realizace zakázek.

Požadujeme: Technické vzdělání VŠ/BC, nejlépe konstrukčního zaměření, znalost konstruování ve 3D - nejlépe PRO-E (CREO parametric). Další výhodou je znalost cizího jazyka (AJ,NJ), možnost účasti ve vnitropodnikovém vzdělávání. Předpoklad – ŘP skupiny B. Požadujeme pracovní a osobní flexibilitu, ochotu k občasnému výjezdu na místo realizace zakázky (tuzemsko i zahraničí). Předpokládáme zájem o osobní rozvoj v daném oboru.

Náplň práce: Konstrukce a projekce strojních zařízení ve 3D v sw. Pro-E (CREO parametric), projektování linek ve 2D,3D. Účast při realizaci projektů.

Další informace:  Umístění pracoviště – Chrudim, Tovární 290, plný pracovní úvazek, na dobu určitou, řádný smluvní vztah.

Benefity: Pružná pracovní doba, závodní stravování, firemní akce, příjemné pracovní prostředí.

Kontakt:  T M T spol. s r.o. Chrudim, Tovární 290, 537 01 Chrudim

Vedoucí technického úseku: Ing. Tomáš Winkler

Tel: 469 606 114, e-mail: winkler.tomas@tmt.cz

Why cooperate with us?

  • Over 28 years of experience in engineering,
    more than 6 000 implemented projects.

  • Complex tailored solutions for all industries
    all over the world.

  • Lots of regular customers (see our references).

  • Strong team of professionals for all project phases, from design to service.

  • Own strong design, engineering and production facilities.

  • Well-established Czech company with international experience.